50 درصد تخفیفقالب فوق العاده جذاب و حرفه ای طرحی نو (شبیه سایت پروان وب)کد تخفیف : parvanweb50×

سبد خریدتان خالی است.
معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس
چکیده این پست برای حذف چکیده ضربه بزنید

در این مطلب، آموزش چگونگی بروزرسانی جزئی و کلی اجزای مختلف در داشبورد وردپرس را خواهیم آموخت.

5/5 - (1 امتیاز)

گام چهارم: معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس – کسب درآمد میلیونی از محتوای دیجیتال

بعد از آشنایی کامل با پنل مدیرتی و داشبورد وردپرس می رسیم به معرفی بخش اول داشبورد، یعنی بروزرسانی. در این قسمت می توانیم به طریق ساده ترین شیوه و فقط از طریق داشبورد (پیشخوان) وردپرس بخش های مختلف را بروزرسانی کرده و با انتخاب و کلیک بروزرسانی کنیم.

صرفا جهت اطلاع (بخش خانه)

قبل از اینکه آموزش مبحت بروزرسانی را شروع کنیم یادآور شوم که در ابتدای داشبورد شما، بخش دیگری به نام خانه واقع در پیشخوان ← خانه قرار دارد که می توانید در این صفحه یک سری اطلاعات مانند آخرین مطالب را مشاهده کنید.

introducing the update section on the wordpress dashboard 1 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس

بروزرسانی‌ها

بخش بروزرسانی واقع در قسمت پیشخوان ← بروزرسانی‌ها، یک بخش مجزا برای آپدیت اجزای مختلف سایت می باشد که با نمایش عددی در کنار خود تعداد بروزرسانی ها، شامل افزونه ها، تم ها، و خود وردپرس می باشد را نشان می دهد.

introducing the update section on the wordpress dashboard 2 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس
برای شروع پروسه آپدیت، ابتدا به قسمت بروزسانی ها مراجعه کنید و روی لینک لطفا بروزرسانی کنید کلیک کنید. در ادامه، وبسایت شما در حالت تعمیر قرار می گیرد تا بروزسانی کامل شود.

introducing the update section on the wordpress dashboard 3 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس
بعد از کامل شدن بروزرسانی دوباره وردپرس شما به صفحه بروزرسانی باز میگردد.
اگر وردپرس شما بروز رسانی شده باشد پیغامی حاوی خوش آمد گویی به ورژن جدید وردپرس یا پلاگین یا تم شما در بالای صفحه آپدیت، مشاهده خواهد شد که بیانگر کامل شدن بروزرسانی خواهد بود. همچنین بهبود ها در ورژن جدید و رفع ایرادات گذشته نسخه مورد استفاده، به شما اطلاع رسانی می شود.

خواندن  معرفی بخش نمایش در داشبورد وردپرس

introducing the update section on the wordpress dashboard 4 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس

چگونه تم ها و پلاگین های وردپرس را در داشبورد بروزرسانی کنیم؟

برای بروزرسانی تم ها و پلاگین ها، به ترتیب در داشبورد وردپرس به بخش نمایش پوسته‌ها و افزونه‌ها افزونه‌های نصب‌شده می روید سپس در این بخش شما گزینه بروزرسانی تم ها و پلاگین های خود را مشاهده می کنید.
توجه (1): شما می توانید به صورت کلی یا جزئی پلاگین وردپرس خود را آپدیت کنید. برای آپدیت کلی، تیک انتخاب همه را انتخاب کنید و سپس روی بروزرسانی قرار دهید تا آپدیت صورت بگیرد.
توجه (2): اگر میخواهید هر یک از پلاگین ها را به صورت جداگانه بروزرسانی کنید به بخش افزونه‌ها رفته و گزینه افزونه‌های نصب‌شده را انتخاب کنید. در آنجا اطلاعیه نسخه جدید پلاگین ها جهت آپدیت به شما نمایش داده می شود.

introducing the update section on the wordpress dashboard 5 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس
توجه (3): اگر میخواهید هر یک از تم ها را به صورت جداگانه بروزرسانی کنید راهی مشابه پلاگین را باید طی کنید با این تفاوت که به بخش نمایش رفته و گزینه پوسته‌ها را انتخاب می کنید. در آنجا اطلاعیه نسخه جدید تم ها جهت آپدیت به شما نمایش داده می شود.

introducing the update section on the wordpress dashboard 6 - معرفی بخش بروزرسانی در داشبورد وردپرس
توجه (4): اگر تم خود را شخصی سازی کرده اید برای جلوگیری از، پاک شدن اطلاعات و تنظیمات، به جای بروزرسانی تم اصلی (تم مادر)، چایلد تم (Child Theme) خود را بروزرسانی کنید.

و در نهایت

این مطلب جهت کمک به شما برای بهبود وردپرس و بروز بودن آن تهیه شده است. بروزرسانی به شما کمک می کند تا جدیدترین ویژگی های اجزای وردپرس در اختیارتان قرار بگیرد.
توجه: برای جلوگیری از آسیب به سیستم وردپرستان، تم ها و پلاگین ها را از سایت ها و منابع معتبر تهیه کنید، همچنین هر چند وقت یکبار بروزرسانی وردپرستان را چک کنید تا بتوانید علاوه بر امکانات بیشتر، امنیت سایت خود را تضمین کنید.

گام قبلی : سوم

گام بعدی : پنجم